Наші традиції

ДЕНЬ ЗНАНЬ

Щороку в перший день осень школа нагадує великий вулик. Все оживає, гуде, дзвенить. А все тому, що знову зібралась шкільна родина, яка вкотре приймає нових жителів країни "Школярії" - першокласників.

Шкільний дзвінок радісно дзвенить у вишині, нагадуючи випускникам про те, що це для них останній вересневий дзвінок, що ще рік він буде їх скликати на уроки і проводжати після них. А потім травень і ось він, останній галасливий шкільний дзвінок.

Та до нього цілий навчальний рік, а поки цей дзвоник поклав початок нового навчального року.

/Files/images/he0xiSr1cAI.jpg

ДЕНЬ ВИЗВОЛЕННЯ СЕЛА

Вже стало доброю традицією відзнасати 17 вересня - День визволення Сахновщинського району та села Огіївка від німецько-фашистських загарбників.

В цей святковий і радісний день ми віддаємо шану тим, хто поклав своє життя і здоров'я за мирне небо над нашими головами.

Щороку ми проводимо мітинги пам'яті і слави, виставки квіткових композицій та естафету на кубок Л. Пожидаєваю

/Files/images/DSC00718.JPG/Files/images/rzne/DSC00738.JPG

ДЕНЬ УЧИТЕЛЯ

Щороку, в першу неділю жовтня відзначають своє професійне свято педагоги. В цей день учні нашого навчального закладу всіляко намагаються допомогти вчителям в їхній нелегкій праці, влаштовуючи день самоврядування.
В цей день для вчителів всі квіти, всі привітання. Всі учні школи спішать привітати своїх лубих наставників; хто співом, хто танцем, хто віршем, а хто і сценкою. Традиційно в цей день ми готуємо для наших педагогів святкові концерти, які стають дарунками за їхню безцінну працю.

/Files/images/DSC_0154.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 0